Online špeciál – 15.5.2023 o 21:00 – Otázky a odpovede – (27. časť) NOVÝ DIEL!

Už tento pondelok 15.5.2023 o 21:00 sme pre vás pripravili reláciu Online špeciál – otázky a odpovede (27.časť) NOVÝ DIEL!

V dnešnej relácii sa môžete tešiť na tieto otázky:

 1. Zabudol som aké modlitby mi dal kňaz ako pokutu pri spovedi – je spoveď platná?
 2. Nervozita u človeka, za ktorého obrátenie sa modlím
 3. Aký bol hriech Adama a Evy?
 4. Ako sa dá dokázať pravosť Biblie?
 5. Pračlovek a dinosaury – skutočne jestvovali?
 6. Deti sa vnoci budia s plačom a vidia osoby v izbe (ktoré dospelý nevidí). Predtým v dome žili ľudia v ťažkom hriechu – môže to súvisieť?
 7. Vývoj sviatosti zmierenia – v minulosti a dnes. Ako reagovať na tvrdenie, že spoveď slúži na získavanie informácií o človeku?
 8. Žijem v manželstve no niesme cirkevne zosobášení – bojím sa o spásu mojej duše. Manžel cirkevný sobáš odmieta – čo mám robiť?
 9. Manželovi prekáža, že chodím často do kostola – je správne v tomto prípade pre pokoj v rodine chodiť menej?
 10. Cirkev prijala evolučnú teóriu – ako je to možné?
 11. Ak sa manželia chránia pred ďalším počatím prerušovaným stykom a nie su schopní /psychické problémy manželky, depresie, strach/ prejsť na prirodzené metódy /tie, ktoré RKC povoľuje/ je potom lepšie na spoveď vobec nechodiť, keďže vedia, že ten hriech budú neustále opakovať? Sú takéto spovede neplatne a prijímanie svätokrádežné? Žena , ktorá berie hormonálnu antikoncepciu /dôvod je neotehotniet a nie nejaký iný medicínsky/ a vôbec sa z toho hriechu nespovedá má neplatné spovede? resp. ak sa z tohto hriechu každý mesiac spovedá a nič s tým nerobí má taktiež neplatné spovede?
 12. testament pápeža Benedikta XVI(ktorý tiež dostala), daný v zjavení pápeža sestre Benedikte zo Svätého Kríža v Kolumbii (2.2.2023)
 13.  Nie je ten náš pozemský svet len boj dobra so zlom pána Boha s diablom (božská hra) a mi sme len „bábkami“, ktoré v podstate aj tak nič sami nezmôžu?
 14. Aký je rozdiel medzi duchom a dušou človeka?

Vaše otázky k relácií môžete zadávať do formuláru a zodpovieme online v pondelok o 21:00 https://docs.google.com/…/1FAIpQLSe8mF1UFba…/viewform…

RELÁCIU ONLINE ŠPECIÁL – OTÁZKY A ODPOVEDE (27.časť) DNES SLEDUJTE O 21:00 TU:

Aktuálny projekt – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

Archív:9.5.2022

28.3.2022

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Zastávame tradičné hodnoty v súlade s učením Katolíckej Cirkvi. Hlavnou snahou Slovenského dohovoru za rodinu je šíriť Eucharistickú a mariánsku úctu. Organizujeme modlitbové akcie na národnej aj medzinárodnej úrovni, RUŽENCOVÉ A PÔSTNE reťaze, NonStop modlitby svätého RUŽENCA naživo, pravidelné ONLINE RELÁCIE so zaujímavými hosťami na rôzne duchovné témy, denné modlitby NAŽIVO S KŇAZOM – svätý ruženec, zasvätenie, modlitby za uzdravenie a oslobodenie s kňažským požehnaním, ŽIVÉ PRENOSY z pútnických miest a ADORÁCIE. Zaoberáme sa MARIÁNSKYMI ZJAVENIAMI, DUCHOVNÝM ROZLIŠOVANÍM a životopismi svätých. Prinášame denne zaujímavé ČLÁNKY a aktuality zo Slovenska aj zo sveta. ĎAKUJEME, ŽE SA S NAMI MODLÍTE, SLEDUJETE NÁS A PODPORUJETE NÁS.

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. AJ TENTO DOKUMENT MOHOL VZNIKNÚŤ IBA VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME VÁM

Podporte nás
Podporte nás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás