Nový politicko-korektný komiks na Slovensku: učí mládež sexuálnu výchovu a šíri toleranciu


Na Slovensku vznikol nový „komiks pre tínedžerov o vzťahovej a sexuálnej výchove“. Jeho názov znie Dospej Matere, čo je zrejme pokus o vtipnú slovnú hračku.

Z jeho stránok sa rinie na čitateľa záplava liberálnych klišé a inkluzívneho zapojenia všetkých možných variantov rodinných, sexuálnych a medziľudských vzťahov, presne zodpovedajúca neomarxistickým inštruktážnym brožúrkam bruselskej proveniencie.

Hlavné postavy komiksu zahŕňajú túto pestrú zmes, v ktorej skutočne nikto nie je „vylúčený“: mladý futbalista Jakub žije v úplnej rodine s mamou, otcom a so sestrami. Rómsku dievčinu Terku vychováva iba babka, lebo jej rodičia pracujú v Anglicku. Tínedžerka Mária so sestrou, speváčky v cirkevnom zbore, zase žijú iba s otcom. A Juraj, predseda triedy a aktivista, má pre zmenu mamy dve.

Cieľom autoriek, Zuzany Bendíkovej a Veroniky Trnkovej, z ktorých prvá je sexuálna pedagogička a riaditeľka Spoločnosti pre plánované rodičovstvo, a druhá je umelkyňa, bolo priniesť mladým ľuďom vedecky (ako inak) podložené informácie o vzťahovej a sexuálnej výchove, o ktoré sú „tínedžeri“ kruto ochudobnení:

Vzťahová a sexuálna výchova chýba v školách a často aj v rodinách,“ tvrdí Zuzana Bendíková a rozhodla sa tento nedostatok v rodinách nahradiť. Zábrany a tabu nebudú mať v komikse miesto, presne tak, ako si to predstavujú pri zavedení pokrokovej sexuálnej výchovy všetci liberáli: „Sú v ňom dáta, príbehy, aktivity a priestor na vlastné myšlienky a poznámky na tému, ktorá je buď tabu alebo bez hraníc.“

VIAC SA DOČÍTATE TU: https://www.christianitas.sk/novy-politicko-korektny-komiks-na-slovensku-uci-mladez-sexualnu-vychovu-a-siri-toleranciu/

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás