Živý prenos: Máriino Slovensko – 31 dňový maratón, 24 hodín denne posvätného ruženca za Slovensko

máriino slovensko

Živý-prenos
Máriino Slovensko – 31 dňový maratón, 24 hodín denne posvätného ruženca za Slovensko
v okne nižšie, klikni TU: ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Pápež František vyzýva cirkev v mesiaci máj k nepretržitej modlitbe. Zapájať sa budú veriaci z celého sveta! Aj my reagujeme na túto výzvu. Na našom Slovensku sa budeme modliť modlitebný maratón ruženca 24 hodín denne počas celého mesiaca máj – 31 dní! Tieto modlitby ponesú názov Máriino Slovensko. 

„Neváhame znovu verejne tvrdiť, že je veľká nádej, ktorú my vkladáme do posvätného ruženca na uzdravenie bied postihujúcich našu dobu. Nie zbraňami, nie nejakou ľudskou silou, ale s Božou pomocou obsiahnutou prostredníctvom tejto modlitby… Cirkev bude môcť nebojácne čeliť pekelnému nepriateľovi.“ (Pius XII.)

V časoch, keď samotné kresťanstvo bolo v ohrození, sa sile ruženca pripisovalo vyslobodenie z nebezpečenstva a Ružencová Panna Mária bola oslavovaná ako sprostredkovateľka záchrany…

Podporte finančne projekt Máriino Slovenskopotrebujeme Vašu pomoc
Naše nepretržité 31 dňové živé vysielanie Máriino Slovensko
sa dá realizovať len s Vašou finančnou podporou, každý deň vysielania je platený, preto Vás prosíme o finančnú podporu:

AK CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť na číslo účtu:

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

alebo pre platbu použite QRkód:

Bez sumy
Ľubovoľná suma

—————————————————————————————————————————-

Prečo práve názov Máriino Slovensko?

Chceme vzývať našu patrónku Sedembolestnú Pannu Máriu, aby sa prihovárala za náš národ u svojho Syna. Naša naliehavá prosba adresovaná Božej Matke cez Zdravas stojí na dôvere, že jej materský príhovor v Srdci jej Syna zmôže všetko.

Spojme sa celý národ v mesiaci máj v nepretržitej modlitbe svätého ruženca! Zjednoťme sa v týchto ťažkých časoch!

Padnime na kolená a pokorne prosme Boha o pomoc. TOTO JE ČAS VEĽKEJ POTREBY VYTRVALEJ MODLITBY A DUCHOVNÉHO ZÁPASU. Srdečne Vás pozývame a vyzývame, aby ste nerezignovali a nenechali sa odviesť od modlitby a nenechali sa duchovne uspať. Matka Božia potrebuje našu spoluprácu, aby sa pred Božou tvárou mohla za nás prihovárať a aby nám mohla vyprosiť milosť. NESMIEME POĽAVIŤ V MODLITBÁCH A HORLIVOSTI.

OD TVOJICH I MOJICH MODLITIEB A OBIET BUDE ZÁVISIEŤ AKO TU BUDE!
Shema Israel – počúvaj Izrael – Pán náš Boh je jediný Pán

Panna Mária vo Fatime: „Moje Nepoškvrnené Srdce zvíťazí! Ale modlite sa ruženec, konajte pokánie a zasväťte sa môjmu Nepoškvrnenému Srdcu… Denne sa modlite ruženec, aby ste vyprosili svetu mier.“

Sestra Lucia z Fatimy o ruženci povedala:
„Odkedy dala Panna Mária modlitbe ruženca takú veľkú moc, neexistuje už žiaden materiálny ani duchovný, žiaden národný ani medzinárodný problém, ktorý by sa nedal vyriešiť ružencom a našimi obetami.“

Začíname naživo – sobotu 1.5.2021 o 00:00

▶▶▶▶ Úmysly modlitieb:

Modliť sa budeme na úmysly Panny Márie, v desiatkoch zahrnieme aj tieto úmysly:

každý prvý desiatok sv. ruženca  sa budeme modliť za úmysly Sv. Otca, pápeža Františka a úmysly našich otcov biskupov.

každý druhý desiatok sa budeme modliť za ochranu života od počatia po prirodzenú smrť.

– každý tretí desiatok – sa budeme modliť za odvrátenie hrozieb vojnových konfliktov vo svete.

každý štvrtý desiatok sa budeme modliť za lekárov, zdravotnícky personál, ošetrovateľov, chorých a zomierajúcich na Covid 19, ale aj iné choroby a za odvrátenie pandémie.

– každý piaty desiatok – sa budeme modliť už tradične za úmysly modliacich (v súlade s Božím zámerom), ktoré píšu do komentárov počas online prenosu. 

Budeme sa snažiť celú modlitbu nonstop vysielať – všetko je závislé od techniky ? či toľko vydrží – my vydržíme ?
▶▶Pre každý národ je dôležitá rodina, zvyky a tradície a je na nás aby sme odkaz našich kresťanských predkov odovzdávali ďalej naším deťom. Ťažké chvíle sa dajú prekonať len v súdržnej rodine posilnenej modlitbou posvätného ruženca.

Nezabúdajme na obrovskú silu modlitby!!! klikni TU: Sila modlitby

▶▶▶▶ Program:

NonStop sa modlia veriaci
okrem nich sa modlia:

8:00 – 8:45 Rádio Mária (každý deň)( okrem 8.5.; 9.5.; 10.5; 13.5.; 15.5.; 16.5.;17.5.; 22.5.; 23.5.; 24.5.; 29.5.; 30.5.; 31.5.)
10:00 – 10:30 Ruženec z Litmanovej (každý deň okrem 9.5.; 13.5 a 23.5)
17:00 – 18:00 Ruženec z Medžugoria ( každý deň okrem dátumov: 9.5 a 13.5. )
19:00 – 19:30 Modlitby za život (každý deň)
19:30 – 20:00 Modlitba sv. ruženca pre rodiny s deťmi formou večeradla (každý deň)
20:00 – 21:00 každý deň sa modlí otec Matúš Marcin

Živý prenos: Máriino Slovensko - 31 dňový maratón, 24 hodín denne posvätného ruženca za Slovensko 1

Súčasťou Máriino Slovensko – 31 dňový maratón, 24 hodín denne posvätného ruženca za Slovensko sú aj:


Ďakujeme každému, kto sa pripojí zo svojho domova ??: ( na diaľku )
▶ Začiatok SOBOTA 1.5.2021 o 00:00
▶ Koniec PONDELOK 31.5.2021 o 24:00

▶️▶️ Podujatie „31 dňový maratón, 24 hodín denne posvätného ruženca za Slovensko“ je organizované a hradené z dobrovoľných príspevkov darcov.
AK CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť na: Podporte nás

➡️➡️➡️ Linky na vysielanie – 24 hodinový ruženec za Slovensko:

Facebook klikni TU: SlovenskýDohovorZaRodinu
Facebook klikni TU: SomKatolik

Youtube – klikni TU: SlovenskýDohovorZaRodinu
Youtube – klikni TU: SomKatolík

Vysielanie “24 hodinového ruženca za Slovensko” na Vašej facebook stránke farnosti. Nič jednoduchšie!! Všetko urobíme za Vás!
Chcete sprostredkovať 24 hodinový ruženec za Slovensko s modlitbami biskupov, kňazov, rehoľníkov, katolíckych spoločenstiev,.. vo svojej farnosti????
Oslovte svojho kňaza – správcu farnosti a po jeho súhlase nás môže správca facebook stránky kontaktovať na: sdzr2017@gmail.com

Živý prenos: Máriino Slovensko - 31 dňový maratón, 24 hodín denne posvätného ruženca za Slovensko 2
podporte nas – prispevky

Skúsenosti, svedectvá k ružencovým modlitbám klikni TU: Modlitby ruženca: Vaše správy, svedectvá k ružencovým reťaziam

Ďakujeme všetkým modliacim, ktorí zapísali svoje modlitby na stránke 1 000 000 Ružencov za Slovensko. S vašou pomocou sme prekročili hranicu 40 000 modlitieb ruženca. Každý verný modliaci dostane aj ruženček na ruku.
ďakujeme Vám https://www.milionruzencovzaslovensko.sk/

ruženec

Nefunguje Vám modlitba??? Možno robíte aj vy túto chybu – pozrite si aspoň 45min z videa:

31 dňový maratón, 24 hodín denne posvätného ruženca za Slovensko pozri dolu :⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Sledovať môžete v jednom, alebo druhom okne ( v prípade výpadku signálu, vysielanie bude obnovené v krátkej dobe )

Živý-prenos v tomto okne:⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆
Komentáre DOLU?????????

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

[simpay id="9867"]
[simpay id="9877"]
[simpay id="9880"]
[simpay id="9882"]
[simpay id="9893"]
[simpay id="9896"]

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

45 Responses

 1. Prosíme Vás odpovedzte, ak nechcete to dať k dispozícií, máte na to vlastnícke práva alebo iné dôvody, ale ak nie tak:
  Prosíme Vás opätovne dať k dispozícií vysielanie z 31. 5. 2021 o 21.00 Máriino Slovensko – ukončenie 31 dňového maratónu sv. ruženca – Modlitby s o. Matúšom Marcinom – sv. ruženec, litánie k všetkým svätým, krstný exorcizmus, obnova krstných sľubov, modlitby oslobodenia, nemohli sme to sledovať. Ďakujeme

 2. Prosíme veľmi odpovedzte, aby sme Vás toľko neotravovali a nepísali, prosíme
  Ako sa prosím Vás dostaneme, lebo sme nemohli včera sledovať, k o. Marcinovi teda včera 31. 5. 2021 o 21. 00, aby sme sa mohli modliť s ním, lebo často opakoval, že sa bude dať k týmto modlitbám s ním dostať aj spätne.
  Kde môžeme nájsť, vyhľadať všetky tieto modlitby, ako sa k tomu dostaneme k tomuto 31 dňovému Ružencovému maratónu. Vďaka za odpoveď. Môžete mi odpovedať prosím veľmi pekne aj na môj mail. Ďakujeme.

 3. Ako sa prosím Vás dostaneme, lebo sme nemohli včera sledovať, k o. Marcinovi teda včera 31. 5. 2021 o 21. 00, aby sme sa mohli modliť s ním, lebo často opakoval, že sa bude dať k týmto modlitbám s ním dostať aj spätne. Kde to nájdeme. Prosíme Vás veľmi o odpoveď, alebo zaslanie linky, kde by sme si to mohli vyhľadať. Kde môžeme nájsť, vyhľadať všetky tieto modlitby, ako sa k tomu dostaneme k tomuto 31 dňovému Ružencovému maratónu. Vďaka za odpoveď. Môžete mi odpovedať prosím veľmi pekne aj na môj mail. Ďakujeme.

 4. Ďakujeme za vysielanie Zasvätenia Bož. milosrdenstvu cez Pannu Máriu. Pan Boh Vám to odmeň a tiež aj za 31 dňový Ružencový maratón.
  Ako sa prosím Vás dostaneme, lebo sme nemohli včera sledovať, k o. Marcinovi teda včera 31. 5. 2021 o 21. 00, aby sme sa mohli modliť s ním, lebo často opakoval, že sa bude dať k týmto modlitbám s ním dostať aj spätne. Kde to nájdeme. Prosíme Vás veľmi o odpoveď, alebo zaslanie linky, kde by sme si to mohli vyhľadať. Kde môžeme nájsť, vyhľadať všetky tieto modlitby, ako sa k tomu dostaneme k tomuto 31 dňovému Ružencovému maratónu. Vďaka za odpoveď.

 5. Nebeská mamička Mária .. a Svätá rodinka ďakujem za všetko čo máme a čo ako dar nebeský dostávame a prosím o pokoj, zdravie v našich rodinách,, aby v nás vládla úcta a láska k členom rodiny ale aj k blížnym a známym, kolegom a všetkých co poznáme i nepoznáme, aby sme kráčali spoločne po ceste, ktorá nás privedie k Tebe do Neba.. Prosím Ťa za zdravie a pokoj v duši pre moju sestru i pre nás ostatných.. za rodičov, krstných rodičov, aby sme ich dlho mali ešte tu na zemi… za pokojné manželstvá plné úcty a lásky.. za naše deti a krstné deti.. aby sme im boli živými svedkami viery ako sme sľubili pri ich krste.. za dobrého životného partnera.. Prosím pomôž nám vidieť v každom brata a sestru .. Oroduj za náš slovenský národ, ochraňuj nás pred ťažkými chorobami, aby pominul COVID a prosim aby sme nikdy nezabudli, že Ty Mária nás s Ježišom nekonečne miluješ.. PBZ

 6. Prosím za zdravie a Božie požehnanie pre našu rodinu a za odvrátenie zla od nej.

 7. Prosím všetkých, Svätých za obrátenie mojich detí a manžela aj za moje skutočné obrátenie za mladú rodinku Janky a Petra a ich dve deti
  za mladú rodinku Simonky a Mirka za Natáliu ,Za Obrátenie Martina a Martinky za obrátenie mojich sestier a ich rodín za skutočné obrátenie mojich rodičov,Duch Svätý vychovávaj veď napravuj mojich dvoch malých synov Tomáša a Michala.Ešte za obrátenie svokrovcov.

 8. Chceme sa zasvätiť, ale 23. deň ste ešte neuvoľnili a už je večer, prečo sľubujete keď to neviete splniť! Vďaka za Vašu čestnosť!

 9. Prosíme veľmi uvoľnite Zasvätenia – celý 4. týždeň, alebo aspoň 22. a 23. deň to je dnešný deň Zasvätenia sa, prosíme a ďakujeme.

 10. Opätovne Vás naozaj veľmi pekne prosíme, aby ste uvolnili 22. a 23. deň Zasvätenia sa Bohu cez Máriu, aj celý 4. týždeň zasvätenia sa. Veď predsa predpokladáme, aj Vy chcete, aby sa ľudia zasväcovali, povedali ste to už veľakrát. Pan Boh Vám pomáhaj, Vám to odmeň!

 11. Prosím o pokoj vo svete, o pokoj a porozumenie v rodine Rosselly a Daniela, o požehnanie Tomášovho a Katkinho manželstva, prosím a modlím sa za to, aby sa moji synovcovia a neterky vedeli správne rozhodovať. P.Mária zober pod Tvoj ochranný plášť celú moju rodinu. Amen

 12. Modlím sa o znovunájdenie pokoja a zhody v manželstve Rosselly a Daniela. Nech sa stane vôľa božia. Amen

 13. Prosím o uzdravenie Mikuláša, za Božie vedenie vo vzťahoch, prosím za uzdravenie od alkoholizmu pre Štefana, za požehnanie našich rodín a za prijatie Božej vôle v našich životoch

  1. Prosím vás velmo pekne ,,za zomreleho manžela Jozefa krém poprosit ak sa dá ku 15 5 k jeho nedožitých narodeninám ďakujem peniažky posielam dakujem❤❤❤❤????

 14. Prosíme Vás veľmi pekne o zverejnenie 9. dňa Zasvätenia sa Bohu cez Pannu Máriu. Zároveň veľmi ďakujeme za videá a hlavne texty 1. – 8. dňa zasvätenia sa. Pán Boh pomáhaj!

  1. Za nenarodené malú princeznicku ktorej v lone mamičky prestalo byť srdiečko…. Nech sa stane tvoja vola Pane

 15. prosím Vás, kde nájdem 8. deň zasvätenia sa Bohu cez Pannu Máriu? Zároveň ďakujeme za videá a hlavne texty zasvätenia sa. Pán Boh Vám to odmeň aj za Vašu veľkú námahu a čestnosť. Pán Boh pomáhaj!

 16. Kde sa da prihlasit k ružencovému maratonu.Nikde sa mi nezobrazuje čas a dátum ,kde sa dá zapísat.

 17. Prečo ste nevysielali o 8.30 úkon zasvätenia sa Bohu cez Máriu? V programe to uvádzate o 8.30, 12.15 a 20.45. Spoliehame sa na tieto časy vysielania. Prosíme Vás, aby ste to takto aj vysielali. Ďakujeme, že dodržíte čo sľúbite.

 18. Za spásu duse zomrelych rodicov.
  Za milost dobreho zdravia pre manzela.

 19. Dnes 3.5.modlime sa aj za celú Sv.Cirkev na Slovensku a vo svete.Hlavny úmysel za viťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie , na Jej úmysly a všetky v zhode s Božou vôlou.

 20. Za vás všetkých, ktorí tieto modlitby organizujete. Veľká vďaka za vašu obetu a prácu.

 21. Pane,dôverujeme Ti .Panna Mária,prihováraj sa za nás hriešnych

 22. Za víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie,na Jejúmyslý, za obrátenie sa k Bohu pre nás a naše Slovensko a na úmýsly Sv.Otca a SDZR.

 23. Vďaka, že napíšete kto sa práve modlí nielen iba jedno priezvisko. Ďakujeme za vysielanie úkonu zasvätenia Bohu cez Pannu Máriu. Nech sa Vám darí s Božou pomocou vo všetkom čo si predsavezmete a čo sľúbite a aj splníte. Bohu vďaka za Vaše úsilie, čestnosť a úprimnosť.

 24. Je to veľmi povzbudzujúce a potešujúce a verím že tento boj dotiahneme do víťazného konca a že Nepoškvrnené srdce Panny Márie čoskoro zvíťazí. P.s. neviem sa dopátrať informácie, či sa budú aj zapisovať ružence či sa budeme len modliť podľa možnosti. Budem vďačný za informáciu.

  1. Áno, dá sa zapísať na stránke Slovenského dohovoru za rodinu. Keď sa zapíšete, mali by vám zavolať ohľadom termínu a času.

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás