LGBT rozprávky útočia na psychiku našich detí!

Aktivisti LGBT sa vôbec netaja tým, že už dávno ovládli zábavný priemysel. Útok na psychiku detí a presadzovanie sexualizovaných tém práve v rozprávkach je najjednoduchšia cesta k akceptácii tohto správania v budúcnosti. Dajme si veľký pozor na to, aké rozprávky deťom dovolíme pozerať. Deti tým, že rastú a učia sa, nasávajú informácie zo svojho okolia a sú preto veľmi lukratívnou skupinou pre presadenie gender ideológie.

Nárast počtu postáv a tém súvisiacich s tzv. komunitou LGBTQ objavujúcich sa v detských televíznych programoch v poslednom desaťročí, je výsledkom „queer tvorcov“ propagujúcich sexuálnu deviáciu v spolupráci s hlavnými zábavnými sieťami. Spisovatelia, producenti, showrunneri (vydavatelia) a režiséri dbajú o to, aby sexualizované témy boli ustavične prítomné v programoch určených pre mladé publikum, uvádza sa v správe „Entertainment Insider“.

Niektoré médiá vysvetľujú nárast “posolstiev LGBTQ” v detských programoch a upozorňujú na zákulisnú úlohu aktivistov “komunity LGBTQ”.

Nárast zastúpenia rôznych pohlaví nie je náhodný,” uvádza Insider. „Programy vytvorené a moderované queer ženami, trans a nebinárnymi showrunnerkami sa vyznačujú veľkým nárastom nebinárnych postáv i postáv trans v detských animovaných programoch,” čítame.

Taneka Stottsová, scenáristka, ktorá píše pre Steven Universe: „Future” (americký animovaný seriál, ktorý vytvorila Rebecca Sugar pre Cartoon Network) vysvetlila, že “nebinárna”, “bisexuálna” tvorkyňa Rebecca Sugar (ová) sa postarala o to, aby bol seriál “inkluzívny” a aby v ňom vystupovali “nebinárni” ľudia, ktorých hľadali na Twitteri a Tumblri, a nie prostredníctvom tradičného castingu.

Viditeľný queer obsah a množstvo queer tvorcov znamená, že sa nikto nemusí cítiť izolovaný ako ja,” povedala Sugar (ová).

Transgender producentka Shadi Petosky (ová), jedna z transgender showrunnerov (vydavateľka, autorka komiksov a programová moderátorka), poukázala na to, že aktivisti z „LGBTQ komunity“ sa neuspokojujú s tým, že dostanú úlohy v zábavnom priemysle. Pre nich je podstatné, aby program mal pro-LGBTQ obsah. A v priebehu posledného desaťročia – po mnohých „sporoch a zápasoch“ sa to podarilo dosiahnuť v celom produkčnom procese.

– Musela som za pomoci GLAAD bojovať za to, aby sa namiesto termínu ‘dúhový sprievod’ použilo skutočné slovo ‘pride’ alebo čosi podobné,” komentovala Potesky (ová).

Prohomosexuálna organizácia GLAAD presvedčila Hollywood, aby zvýšil zastúpenie zástupcov „LGBTQ komunity“ a plnil ich požiadavky v televíznych programoch. Siete – vrátane Nickelodeon, PBS a Cartoon Network – sú na čele týchto snáh podporou rodovej ideológie. Podľa Breitbart News zastúpenie sodomitov v programoch pre deti sa v období rokov 2017 a 2019 zvýšilo o 222% (!). Dnes je veľmi ťažké nájsť televízny seriál bez témy „homosexuálna postava“ alebo „LGBTQ“.

podporte nás sdzr

Rozprávky – najjednoduchší útok LGBT na psychiku detí

Z obsahovej analýzy vyplynulo, v kreslených seriáloch a televíznych seriáloch zameraných na deti vystupuje 259 homosexuálov. Minulý rok Disney predstavil homosexuálnu postavu v seriáli „Káčerovo“ (animovaná séria „Duck Tales“), ktorá je vykreslená ako dieťa s dvoma homosexuálnymi „otcami“. V roku 2019 „My Little Pony“ z Discovery Family predstavil lesbický pár poníkov. V tom istom roku sa v premiére seriálu Arthur na stanici PBS objavila scéna homosexuálnej svadby. Predtým herečka Kirstie Alleyová varovala, že deti sú obzvlášť zraniteľné voči “perverznostiam” prakticky v každom seriáli a že Hollywood svojou “politikou inklúzie” bude čoskoro “podporovať” pedofíliu ako osobitný druh “lásky k deťom”.

Queer ženy, “trans” ľudia a “nebinárne” animácie posúvajú hranice pohlaví v kreslených filmoch pre deti.

Keď Noelle Stevensonová, nebinárna lesbická showrunnerka seriálu “She-Ra a princezné moci”, premenila klasiku 80. rokov na jeden z najbizarnejších televíznych seriálov, nechtiac sa dostala do zložitej debaty o tom, čo je dobro a zlo vo filmoch. „Napriek prítomnosti najmenej 23 LGBTQ postáv vrátane prvého známeho transrodového muža v detskom animovanom filme, Jewelstara, nebinárneho mimozemšťana Double Trouble, ktorý mení podobu, zožal seriál pochvalu aj tvrdú kritiku.” – čítame na webe „Entertainment Insider“. Médium vysvetľuje, že niektorí fanúšikovia kritizovali rolu postavy ako zloducha a aj rolu ďalšieho predstaviteľa nebinárnej postavy, ktorej “rodová nekonformita” bola spojená s doslovnou “cudzosťou“.

Rozprávky plné nebinárnych a transgenderových postáv

Podľa databázy „EI“ sú transgenderové a nebinárne znaky čoraz viac zastúpené v animovaných programoch pre deti. She-Ra obsahuje veľké množstvo trans a nebinárnych osôb. Programy vytvorené a moderované queer ženami, trans a nebinárnymi showrunnerkami; sú z veľkej časti zodpovedné za nárast nebinárnych postáv i postáv trans v detských animovaných programoch. V  desiatich animovaných detských seriáloch s najväčším počtom LGBTQ postáv tvoria “trans, nebinárni a queer” 65 percent.”ň

Katie Krentzová, bývalá šéfka Cartoon Network pre seriály ako “Craig of the Creek”, vysvetlila, že až po roku 2005 videla ženy a LGBTQ ľudí na významných tvorivých pozíciách v tomto odvetví.

Podľa databázy „Entertainment Insider“ obsahujúcej 70 animovaných programov LGBTQ pre deti, „cisgender“ muži v drvivej väčšine zastávajú pozíciu showrunnera, scenáristu alebo režiséra. „Ženy LGBTQ“, transsexuálne a nebinárne, zase dominujú v programoch pre deti a mládež.

Ako sa ukazuje, hnutie #MeToo malo pomôcť zvrátiť vedúce postavenie “bieleho muža” a otvoriť filmový priemysel väčšiemu počtu zástupcov rôznych “pohlaví” „Ľudia boli dosť inteligentní na to, aby si uvedomili, že bieli chlapi vytvárajú veľmi obmedzené množstvo obsahu a naozaj ho museli rozšíriť,” uviedol jeden z tvorcov.

Postavy z filmu „Steven Universe“ Cartoon Network sú tiež z veľkej časti súčasťou prostredia „LGBTQ“.

Koncom roka 1989 vyzvali homosexuálni aktivisti Marshall Kirk a Hunter Madsen vo svojej knihe After the Ball (Po plese) k útoku na srdcia a mysle priemerných Američanov, aby sa stali poddajnými voči homosexuálnej propagande. Dnes tvorcovia “LGBTQ komunity” dominujú zábavnému priemyslu a presadzujú svoju agendu už u veľmi mladých ľudí. Malá, radikálna a aktívna časť populácie de facto určuje, čo väčšina detí sleduje. Nadmerné zastúpenie sexuálnych deviantov v zábavnom priemysle sa dosahuje diskrimináciou heterosexuálov v zamestnaní. Roly sa nerozdeľujú podľa schopností, ale podľa toho, či ste zástupcom sexuálnej menšiny. Takáto politika sa teraz nazýva „inkluzívna“.

MH

Zdroj: breitbart.com., insider.com., thenewamerican.com

Prevzaté z: Christianitas

Herečka Kirstie Alleyová dôrazne upozorňuje, že deti sú „na každom druhu obrazovky vystavené všetkej možnej perverzite“ a varuje, že Hollywood privádza spoločnosť do takého „stavu otvorenosti mysle“, že čoskoro bude „podporovať“ pedofíliu ako „lásku k deťom“.  

LGBT rozprávky útočia na psychiku našich detí! 1
Herečka Kirstie Alleyová varuje pred propagáciou LGBT agendy skrze rozprávky

„Sledujem televíziu … a podľa môjho názoru sme už zašli príliš ďaleko. Ľutujem naše deti. Na každom druhu obrazovky sú vystavené všetkej možnej perverzite, čo ich myseľ privádza do zmätku. A čo je ešte tragickejšie, všetko sa to, najmä v médiách, označuje za ´normálne´. Žiadna iná generácia nemala doteraz taký jednoduchý prístup k tejto Achillovej päte ľudstva. To množstvo obrazoviek a neustále bombardovanie obrázkami a všelijakými nápadmi. Naša súčasná spoločnosť zvelebuje Kaligulu (ako rímsky cisár viedol hýrivý život). Chráňte svoje deti“, pokračuje v sérii tweetov svojim 1,5 miliónom fanúšikov, priznávajúc, že má na tie „sračky, ktorými kŕmia naše deti“ veľmi ťažké srdce. 

Pokračuje: Morálny kodex nie je nikdy zastaralý a nikdy nevyjde z módy. Morálne ponaučenia sú jednoduchými usmerneniami, ako lepšie prežiť. Explicitná sexuálna ´výchova´ a ´selektívne´ ideály, ktoré sa vnucujú našim deťom nevedú k lepšiemu prežitiu. Celá spoločnosť je na najlepšej ceste k akceptovaniu pedofílie, pretože ľudia sa dostávajú do takého stavu otvorenosti mysle, že postupne podporia pedofíliu ako lásku k deťom. Myslíte si že srandujem, ale vôbec nie. Práve sem nás totiž táto dnešná choromyseľnosť privádza. Môžete robiť čo chcete, no práve sem sa dostaneme, pokiaľ sa nezmeníme.“

Hviezda Look Who’s Talking Now verejne odpovedala na niektoré kritiky na twitteri:

„Moja generácia o sexe verejne nehovorila, ani nebola v škole žiadna sexuálna výchova. Na hodinách zdravovedy sme sa dozvedeli niečo o ´periódach´… Môžem však úprimne povedať, že sex prišiel celkom prirodzene vtedy, keď naň nastal čas. Zarmucuje ma budúcnosť týchto DETÍ a to nehovorím, že som aj proti tomu, ako si dnes vyberajú svojich partnerov DOSPELÍ. Je zvláštne ako k tomuto všetko smeruje. To, koho milujú a s kým spia dospelí ma v súčasnosti až tak nezaujíma; dnes ide najmä o to, akým temným veciam sú vystavené naše deti.“ 

Alleyová ďalej varuje pred tendenciou hlavných TV sietí prezentovať to, čo ľavica nazýva problémom „sociálnej spravodlivosti“, čo však vo väčšine prípadov končí ako prezentácia drag queens a otvorená a jasná propagácia LGBTQ agendy. Cartoon Network, dostupný 85 miliónom domácností v USA minulý rok otvorene a bez problémov propagovala radikálnu gender ideológiu na sociálnych médiách navrávajúc deťom, že „okrem chlapca a dievčaťa existuje ešte množstvo ďalších rodov“.

TV stanica Nickelodeon v spolupráci s drag queen Ninou Westovou oslavovala pride mesiac, vytvoriac „animovanú verziu drag queen ako spieva o všetkých typoch rodinných zoskupení, vrátane verzie transgender, gay, ´nebinárni´ rodičia a deti“, uvádza detaily Breitbart News.

Za posledných pár rokov sa Nickelodeon (vlastní ho ViacomCBS) opakovane snaží o propagandu a sexualizáciu svojho prevažne predpubertálneho obecenstva tým, že pašuje dospelácku sexualitu do obsahu programov, určených výlučne pre deti: homosexualitu v programe Blues Clues & Youtranssexuálov a bisexuálov v populárnych show ako sú SpongeBob SquarePantsThe Adventures of Korra, and Henry Danger. A ďalšie a ďalšie a ďalšie a ďalšie,  a to nespomínam, ako do toho zahŕňajú dospelých politikov.

 

Alleyová sa nebojí kritikov a otvorene pranieruje aktualizované smernice Academy of Motion Picture Arts and Sciences, ktoré uprednostňujú štandardy rozmanitosti: „To je zahanbenie a potupenie všetkých umelcov … len si predstavte, že hovoríte Picassovi, čo musia obsahovať jeho pos… maľby. Ľudia, strácate zdravý rozum. Kontrolovať umelcov, kontrolovať myslenie jednotlivcov … OSCAR  ORWELL“.

Alleyová plne podporovala bývalého prezidenta Trumpa a kritizovala spoločenské médiá za vyvolávanie strachu v spravodajstvách o čínskom koronavíruse: „Šíria hrôzu, pretože ide o čosi odchylné, výnimočné“, povedala svojho času Tuckerovi Carlsonovi. „Keby sa to celé dialo za Bidena, hovorili by, že je spolčený s Čínou, alebo s Ukrajinou? Zistime to!“

Prevzaté z: Life News

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás