LGBT prepojené so satanizmom – značka Abprallen uzavrela spoluprácu so spoločnosťou Target

Spoločnosť Target tento mesiac ešte viac podporila radikálnu rodovú ideológiu. V spolupráci so satanistom dodala do kolekcie “pride” tovar s transrodovou tematikou, informoval The Federalist

Spoločnosťou Target uzavrela spoluprácu s britskou značkou Abprallen a jej dizajnérom “Erikom”, ktorý sa sám vyhlásil za “homosexuálneho trans muža.” Pre obchod navrhla niekoľko LGBT kúskov. Čo je však šokujúce – značka Abprallen sa netají prepojením na satanizmus. A nie je jediná.

Erik – dizajnér, ktorý navrhoval aj pre Target sa vyjadril: “Satan je pre mňa nádej, súcit, rovnosť a láska. Takže Satan prirodzene rešpektuje zámená. Miluje všetkých LGBTI+ ľudí. Pre tento dizajn som si vybral variáciu Bafometa, božstva, ktoré je samo o sebe zmesou pohlaví, bytostí, myšlienok a existencií. Odmieta binárne stereotypy a očakávania. Perfektné.”

https://www.instagram.com/p/CgNOBEvj4jA/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Na jednom obzvlášť grafickom obrázku na dizajnérovom Instagrame je zobrazená nahá démonická bytosť s rohatou lebkou a zmrzačenými prsiami.

“Byť nazývaný démonom je niečo, s čím sa dokážem vyrovnať, a myšlienka trans démona je sakramentsky frajerská. Väčšina mojej práce sa zameriava na gotické alebo temné a satanistické obrazy v kontraste s jasnými farbami a LGBTI+ pozitívnymi posolstvami,” napísal Erik v popise.

Okrem propagácie explicitného zla Erik často používa agresívny jazyk a obrazy. Napríklad zapaľovač “zapáľme heterosexuálny systém,” palcát “udrieme naspäť” a špendlíky na lebku “čas transfóbov skončil,” aby vyzval na akciu proti ľuďom, ktorí nesúhlasia s radikálnou rodovou ideológiou.

“Aby sme transfóbov udržali na uzde, musíme ich vykoreniť, je veľmi dôležité nepúšťať sa s nimi do konverzácie. Fašisti nepočúvajú rozum a nezaslúžia si drahocenný čas trans ľudí,” napísal Erik začiatkom marca.

Target nie je jediná spoločnosť, ktorá vyzdvihuje ľudí a produkty, v ktorých sa mieša transgenderizmus a uctievanie démonov. V posledných rokoch sa hollywoodske hviezdy ako Lil Nas X a Sam Smith snažili presadzovať agendu LGBTI+ pomocou démonickej obuvi, hudobných videoklipov a vystúpeniami s jasným prepojením na Satana.

Zdroj: Target sa spojil s podporovateľom Satana, aby presadil transgenderizmus (thefederalist.com)

Zdroj titulnej foto: Instagram Abprallen – Abprallen na Instagrame: „Being able to sell my stuff in Target stores is incredibly exciting, knowing that people are seeing it without (necessarily)explicitly…“

AJ TENTO ČLÁNOK MOHOL BYŤ UVEREJNENÝ VĎAKA VAŠIM PRÍSPEVKOM. ĎAKUJEME! PODPORIŤ NAŠU ČINNOSŤ MÔŽETE TU: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/

Podporte aktuálne projekty – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás