LGBT ideológia je anti-náboženstvom dneška

LGBT ideológia sa prezentuje ako boj za práva "utláčanej" sexuálnej menšiny. Je to ale skutočne tak? Kto stojí za pozadím LGBT ideológie a prečo vzniká tak veľký tlak na jej presadenie?

Je to už pár rokov dozadu, čo sa mi do rúk dostala jedna stará kniha. Niesla jednoduchý názov Ruská revolúcia a bola od slovenského historika prvej polovice 20. storočia, Vojtecha Hatalu. Keďže bola vydaná ešte v roku 1936, samotná neslávna bezbožná revolúcia ruských boľševikov pod vedením V. I. Lenina bola stále pomerne čerstvá záležitosť. Autor túto udalosť teda neopisoval ani tak z historického hľadiska, ako skôr z hľadiska svojej súčasnosti. Komunizmus pritom vnímal nielen ako politickú záležitosť, ale doslova ho nazval novým náboženstvom svojej doby.

Pán Hatala vo svojej knihe okrem iného uvádza:

Proces upevnenia boľševizmu je procesom rozvoja nového mýtického náboženstva… Marxova náuka tu je starým zákonom, „leninizmus“ a „stalinizmus“ novým, a „trockizmus“ je jeho herézou… Veriaci „boľševického náboženstva“ žijú v nádeji vybudovania „božieho hradu na zemi“. Boľševici zavrhli náboženstvo, ale zvyk veriť zachovali.“

A ešte ďalej slovenský historik dodáva: „Sovietske Rusko je teda zvláštny druh extrémnej diktatúry, ktorý chce zničiť zbytky starej spoločnosti a vybudovať spoločnosť novú.

Sexuálna revolúcia – prefíkaný spôsob na transformáciu spoločnosti

Takže v 20. a 30. rokoch 20. storočia sme tu mali nový zvláštny druh ideológie, ktorá sa snažila všetkými prostriedkami „zničiť zvyšky starej spoločnosti a vybudovať spoločnosť novú“. Podobné slová sa objavili aj na katolíckom portáli First Things ohľadom dnešnej sexuálnej (a tiež homosexuálnej) revolúcie: „Sexuálna revolúcia podrýva, rozkladá a evidentne nahrádza kresťanskú kultúru, aby nakoniec spôsobila radikálnu transformáciu (tzn. zmenu) Západnej civilizácie.“1

Zdá sa teda, že všetky doterajšie revolúcie – humanisticko-ateistická (tzn. Francúzska), boľševicko-ateistická, fašisticko-ateistická, či sexuálno-ateistická – predstavili akýsi nový druh náboženstva, alebo lepšie povedané anti-náboženstva, ktoré malo zničiť starú – tzn. kresťanskú spoločnosť a nahradiť ju novou, spohanštenou. „Učiť sa, učiť sa, učiť sa,“ je známe Leninovo heslo. Toto heslo však v skutočnosti nereprezentuje tradičné vzdelávanie sa, či osobný rozvoj, ale „učiť sa žiť v novej komunistickej beztriednej spoločnosti“ – inými slovami: zanechať svoj starý spôsob života a bezhranične prijať nový.

Je to presne aj LGBT ideológia, ktorá od nás vyžaduje, aby sme verili v akési mýtické „právo“ na „manželstvo“ ľudí žijúcich v homosexuálnych vzťahoch. Rovnako tak majú „právo“ na adopciu detí, ako aj „právo“ všade prezentovať svoj sexuálny životný štýl, ktorý nazývajú „láskou“. Človek musí mať naozaj silnú vieru, aby dokázal dať na jednu úroveň úprimnú lásku kresťanských mladomanželov a „lásku“ dvoch mužov, či dvoch žien. Táto ideológia sa, rovnako ako komunizmus, podobá na akési anti-náboženstvo, ktoré všade zákerne potláča kresťanského ducha spoločnosti, prisudzujúc kresťanom nálepku tých, čo „nenávidia“, či dokonca „utláčajú“.

podporte nás sdzr

LGBT ideológia sa postupne prelieva do takzvanej ideológie „transgender“, kde transgenderové „ženy“ (v skutočnosti muži) požadujú mýtické „právo“ súťažiť s biologickými ženami, či dokonca navštevovať sprchy, či WC určené pre ženy. Podľa najnovších Bidenovych zákonov už nemusí muž ani len podstúpiť zmenu pohlavia, stačí, keď o sebe začne tvrdiť, že je žena (pretože má „ženskú rodovú identitu“, ako to „odborne“ nazvali).2 Človek musí mať naozaj silnú vieru, aby dokázal dať na jednu úroveň transgenderovú ženu a skutočnú ženu.

A ono mýtické „právo“ pokračuje aj ďalej. V roku 2019 vyšiel v denníku SME komentár Jakuba Fila, ktorý hovorí, že pedofili (!) „majú právo na život bez predsudkov“.3 Za 5 – 7 rokov v to možno budeme musieť veriť všetci. Učiť sa, učiť sa, učiť sa. Celkom zaujímavá je inak diskusia pod inkriminovaným článkom. Jeden z príspevkov (s druhým najväčším počtom „lajkov“) je aj tento:

Mal som pár rokov dozadu diskusiu s niekým, kto bol dosť silno proti LGBT. Jeden z jeho argumentov bol ten, že keď začneme akceptovať LGBT ako normu, tak ďalší krok bude, že začnú tlačiť na akceptáciu pedofílie a zneužívania detí. Vtedy som ho vysmial, čo to trepe za nezmysly. Dnes sa asi budem musieť ospravedlniť.“

New Age v pozadí LGBT ideológie

Tak ako predošlé anti-náboženstvá, aj to súčasné dúhové má svojho proroka. Bol ním istý Harry Hay (1914 – 2002) z Kalifornie. Okrem toho, že bol homosexuál, bol aj „socialista, spisovateľ, špiritista a aktivista“, ako uvádza portál biography.com.4 Hay bol členom Komunistickej strany USA. Všetky anti-náboženstvá majú tiež tú vlastnosť, že majú počiatky v organizáciách, ktoré boli utajované, alebo aspoň skrývané, keďže vtedajšia spoločnosť by ich ihneď stíhala ako krajne nebezpečné.

Harry Hay taktiež v roku 1950 založil jednu takú tajnú organizáciu, ktorá sa „stala počiatkom amerického hnutia za práva gayov a pomohla ovplyvniť a pretlačiť predstavu, že gayovia sú utláčanou kultúrnou menšinou, ktorej zjednotenie by vytvorilo väčšie povedomie a porozumenie.5 Hay tiež napísal akýsi manifest s názvom The Call (Volanie) – v ktorom predstavuje homosexuálov ako „utláčanú menšinu“ a požadoval pre nich „zrovnoprávnenie“.

V pozadí Hayovej činnosti bola špiritistická viera New Age, ktorej sa venoval. Tá je, rovnako ako homosexuálny životný štýl, popretím kresťanského svetonázorového učenia.

LGBT ideológia – umelo vytvorený konštrukt

LGBT ideológia je teda umelo vytvorený konštrukt a nie nejaké mýtické „právo“, ako sa nám snažia nahovoriť Droba s Vallom6 a im podobní. Je to ideológia nasilu pretláčaná zvrchu rovnako, ako bol aj komunizmus. Je to ideológia, ktorá ničí všetko kresťanské, rovnako ako komunizmus.

Ak chcú dnes veriaci na niektorých miestach v Číne, aby im nezbúrali kostol, musia doň umiestniť podobizeň čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga. Ak chcú dnes veriaci na niektorých miestach v USA, aby im nepozatvárali prevádzky, nesmú odoprieť homosexuálnym „manželom“ žiadnu svoju službu (napríklad upečenie svadobnej torty).

Nedovoľme anti-náboženstvu komunistu a okultistu Harryho Haya, aby dobylo aj naše malé, no nádherné Slovensko. Nedovoľme!

https://www.firstthings.com/blogs/firstthoughts/2010/08/christians-sex-and-the-pink-police-state

2 https://www.christianitas.sk/bidenov-sialeny-zakon-o-rovnosti-finalny-utok-na-krestanske-zaklady-zapadu/

3 https://komentare.sme.sk/c/22162410/aj-pedofil-ma-pravo-na-zivot-bez-predsudkov-a-odsudzovania.html

4 https://www.biography.com/news/harry-hay-activis-facts

Tamtiež.

6 https://www.christianitas.sk/nadacia-slovakia-christiana-spustila-kampan-ani-ja-ta-neodsudzujem/

Zdroj obrázka: faithfulshepherds.com

Prevzaté z: Christianitas

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás