Láska je poklad, ktorý pretrvá navždy

❤️‍🔥 Láska je jediný poklad, ktorý môžete nahromadiť vo svojom pozemskom živote, a ktorý pretrvá navždy. Všetko bohatstvo, sláva, moc, spoločenské postavenie a rôzne úspechy zostanú na tomto svete. Vo chvíli smrti sa bude počítať iba láska.

✝️ Vo chvíli smrti sa bude hriešnik najviac báť a smútiť nad tým, že nereagoval na Božiu nekonečnú lásku. Každý človek, ktorý nemiluje, pretože hriechmi zničil schopnosť milovať, je v stave smrti ducha, pretože dobrovoľne pretrhol putá života a lásky, ktoré ho spájali s Bohom.

❤️‍🔥 Láska by mala vládnuť vo vašich srdciach a pokora vo vašich mysliach. Naopak arogancia vždy vedie k hriechu; a hriech plodí nedostatok odpustenia a nenávisť, ktorá vedie k večnému zatrateniu. Bude to hrozná skúsenosť skutočnej smrti ducha, strata celého života.

✝️ Kto stojí pred Bohom bez lásky, bude musieť niesť všetky následky svojich hriešnych rozhodnutí a sebeckého správania.

🙏 Modlite sa a obráťte sa. Modlite sa z hĺbky srdca a Boh vás vypočuje. Otvorte brány svojich sŕdc Kristovi, aby tam mohol prebývať a darovať vám pokoj. Pamätajte: modlite sa srdcom, úprimne a s dôverou, nielen perami. (sv. Charbel)

Text a obrázok pripravil: Mikuláš Mária Lipták – Rytier Nepoškvrnenej ⚔️💙

Podporte aktuálne projekty – KLIKNI TU: pripravujeme pre Vás

FACEBOOK DLHODOBO BLOKUJE NÁŠ OBSAH A ŽIVÉ VYSIELANIA. NAŠE VYSIELANIA MÔŽETE AJ NAĎALEJ SLEDOVAŤ NA NAŠEJ STRÁNKE A YOUTUBE KANÁLI. PRIDAJTE SA TIEŽ DO NAŠEJ SKUPINY NA TELEGRAME AK CHCETE ZOSTAŤ PRAVIDELNE INFORMOVANÍ, ALEBO SA PRIHLÁSTE NA ODBER NOVINIEK EMAILOM.

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás