Kampaň Zastavme zlo z Istanbulu pokračuje stretnutím v Poprade aj napriek útokom

Kampaň Zastavme zlo z Istanbulu pokračuje stretnutím v Poprade aj napriek útokom 3

V médiách prebieha ťažká diskreditačná kampaň, ktorá vážne napáda organizátorov kampane Zastavme zlo z Istanbulu. Organizátori Slovenského dohovoru za rodinu patria medzi priekopníkov v pomoci týraným ženám. Stojí za nimi monumentálne sociálne dielo. Otec Marián Kuffa má dlhé desaťročia útulok pre týrané ženy. Pavol Vilček je diecéznym riaditeľom Spišskej katolíckej charity, ktorá vo svojich zariadeniach vytvorila pre týrané ženy bezpečný priestor. https://blog.postoj.sk/28822/pietruchovej-kralovstvo-krivych-zrkadiel

Medzi liberálnymi kruhmi zjavne vládne nesmierna nervozita, ak sú ochotní vyrážať do boja proti modliacim sa katolíkom v kostoloch. Nebojte sa! Opakuje často Maroš Kuffa. Stretnutie v Poprade 9.12.2017 v Konkatedrále Sedembolestnej Panny Márie sa uskutoční práve preto, lebo ľudia sa majú právo dozvedieť pravdu o nebezpečí gender ideológie, ktorá sa snaží dostať k našim deťom do škôl. Pravé ciele, ktoré sa skrývajú pod zásterkou boja proti týraniu žien musia byť odhalené.

Viac informácií o stretnutí nájdete na tomto linku: https://slovenskydohovorzarodinu.sk.

Okrem akcie v Poprade a Žiline 15.12.2017 sa naďalej pravidelne v piatky v konkatedrále sv. Mikuláša v Prešove  veriaci  stretávajú a modlia za ochranu našich detí a krajiny pred gender ideológiou. Tieto piatkové stretnutia so sv. omšou a ružencovým pochodom sa začali aj v Nitre a Trnave. V piatok 1.12.2017 sa  pravidelnej sv. omše a ružencového modlitbového pochodu k okresnému úradu v Prešove zúčastnila aj primátorka mesta Prešov. Táto krajina potrebuje charakterných a odvážnych lídrov.

Z  Vyhlásenia Slovenského dohovoru za rodinu je jasné, čo nám vadí:

Každá obeť násilia si zaslúži rovnakú ochranu! Odmietame rodovú ideológiu, ktorú chce vnútiť Istanbulský dohovor do škôl. Nikto nemá právo experimentovať na našich deťoch. Viac ako 340 lekárov, psychológov, sociológov a ďalších odborníkov protestovalo proti zavádzaniu „rodového scitlivovania“ detí do škôl. Experimentovanie s duševným vývojom dieťaťa je neprípustné! Muž je muž a žena je žena, lebo sa takí narodili.  Muž a žena sa vzájomne dopĺňajú a obohacujú.

Rod si nevyberám podľa toho, ako sa cítim. Ideológia, ktorá sa tvári, že pohlavie môžem mať opačné ako rod, je vedecky nezmyselná pretože rod nie je len „súbor rolí“, či „sociálny konštrukt“, ktorý nemá súvis s biologickým pohlavím, a preto:

  • odmietame, aby sa naše deti na všetkých stupňoch škôl učili tzv. „nestereotypným“ rolám a odmietame snahu vykoreniť tzv. „stereotypné“ roly;
  • odmietame, aby Výbor GREVIO založený Istanbulským dohovorom dostal právo vykladať čo bude „stereotyp“,
  • odmietame cieľ Dohovoru: odstraňovať tradície založené na stereotypných rolách mužov a žien. Stereotypy nie sú vždy niečo zlé. Ľudové tradície, veľkonočné zvyky či ľudové tance, ktoré sú založené na stereotypných rolách mužov a žien, spolutvoria naše historické bohatstvo a národnú identitu. Sme suverénny štát a nemienime o týchto stereotypoch debatovať s nejakým výborom GREVIO.
  • odmietame zavádzanie tzv. „rodovej identity“ nezávislej od pohlavia do legislatívy SR.

Na stránke www.slovenskydohovorzarodinu.sk si môžete stiahnuť  petíciu „Zastavme zlo z Istanbulu“ a rozširovať ju vo svojom okolí. Je určená aj na prerokovanie v pléne Národnej rady SR, a preto sa petícia nedá podpísať elektronicky.

 

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás