Homoheréza v cirkvi – odborník na gender ideológiu – prof. Oko na Slovensku!

Dariusz Oko - Prednáškové turné po Slovensku

✔️ pomôžte nám ZDIEĽANÍM? Živé vysielanie štvrtok 17.júna 2021 o 16:00 “Láska v Pravde s pápežmi a biskupmi proti homoheréze v Cirkvi”
Kňaz Dariusz Oko: „Vyhrážajú sa mi smrťou, že budem zavraždený ako kňaz Popiełuszko. To len ukazuje, s kým máme do činenia. Ľuďom, ktorí klamú a vyhrážajú sa, treba sa postaviť na odpor, aby nezaviedli totalitnú vládu.“
➡➡ Ohlasovateľom tejto pravdy je aj profesor Dariusz Oko z krakovskej Pápežskej univerzity sv. Jána Pavla II., kňaz, duchovný otec a akademický pedagóg, ktorý sa nenechal spútať modernou dialektikou, nepodlieha falošným autoritám súčasného akademického a častokrát aj zdemoralizovaného sveta vedy. Navyše sa nebojí pomenovať problém zla, ktoré sa snaží infiltrovať v Cirkvi. AJ TOTO VYSIELANIE JE VĎAKA VAŠIM PRÍSPEVKOM. ĎAKUJEME! PODPORIŤ NAŠU ČINNOSŤ MÔŽETE TU: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/

AJ TENTO ČLÁNOK MOHOL BYŤ UVEREJNENÝ VĎAKA VAŠIM PRÍSPEVKOM. ĎAKUJEME! PODPORIŤ NAŠU ČINNOSŤ MÔŽETE TU: https://slovenskydohovorzarodinu.sk/podporte-nas-2/

OnLine vysielanie bude TU štvrtok 17.6. o 16:00

V dňoch 16-18. júna 2021 významný poľský profesor opäť navštívi Slovensko na pozvanie Nadácie Slovakia Christiana. Otec profesor Dariusz Oko vo svojich prednáškach v Košiciach (16.6), Trnave (17.6.) a Bratislave (18.6.) sa bude venovať problematike homoherézy, ktorá sužuje Cirkev a ktorá vyústila do bezbrehého odporu proti pápežovi Františkovi v Nemecku, kde došlo k požehnávaniu homosexuálnych zväzkov.


Vystúpenia kňaza a profesora sú spojené s prezentáciou jeho novej knihy: Levanduľová Mafia v slovenčine, ktorú si je možné zakúpiť na tomto linku:
https://www.christianashop.sk/levandulova-mafia-s-papezmi-a-biskupmi-proti-homo-klikam-v-cirkvi/

Prof. Dariusz Oko vystúpi na Slovensku 1


Program vystúpení profesora Dariusza Oka na Slovensku:


Streda 16. júna 2021 – Košice – Univerzitné pastoračné centrum, Rosseveltova 12, začiatok o 17:00 prednáška na tému: 
“Láska v Pravde s pápežmi a biskupmi proti homoheréze v Cirkvi“
Štvrtok 17.júna 2021 – Trnava – Sála Mariannum Jána Hollého 10, začiatok od 16.00 hod – prednáška na tému:
“Láska v Pravde s pápežmi a biskupmi proti homoheréze v Cirkvi”
(viac na: https://www.abu.sk/archiv/spravy/profesor-dariusz-oko-vystupi-v-trnave-s-prednaskou-laska-v-pravde)
Piatok 18.6.2021 vystúpi v diskusii v rámci Bratislavských Hanusových dní, kde bude diskutovať s viacerými hosťami na tému: Situácia v Cirkvi v Nemecku. O 20:00 (viac na https://hanusovedni.sk/sk/bhd/)


Je len jediná možnosť ako zvíťaziť nad súčasnou krízou v Cirkvi: jasné a zreteľné opieranie sa o pravdu – Kristovu pravdu. Ježiš je Cesta, Pravda a Život, obzvlášť v otázkach morálky.
Ohlasovateľom tejto pravdy je aj profesor Dariusz Oko z krakovskej Pápežskej univerzity sv. Jána Pavla II., kňaz, duchovný otec a akademický pedagóg, ktorý sa nenechal spútať modernou dialektikou, nepodlieha falošným autoritám súčasného akademického a častokrát aj zdemoralizovaného sveta vedy. Navyše sa nebojí pomenovať problém zla, ktoré sa snaží infiltrovať v Cirkvi. A práve tento mediálne azda najznámejší poľský kňaz prichádza teraz na Slovensko.
Ako on sám hovorí: „Nedajme sa oklamať, mocným tohto sveta nezáleží na svätosti Cirkvi, ale na jej likvidácii…“
Otec Dariusz Oko bojuje vyše 10 rokov proti sexualizácii, pedofílii a homosexuálnemu správaniu medzi klérom. Jeho argumenty zazneli v poľskom aj ukrajinskom parlamente, prednášal v Nemecku či USA. Výraznou mierou sa podieľa najmä na očistení Cirkvi v Poľsku a vo svete.
Po prednáške bude vdp. Prof. Dariusz Oko prezentovať svoju knihu Levanduľová mafia, ktorá len nedávno vyšla v slovenskom jazyku. V nej sa otec Dariusz Oko pokúša pozrieť na tzv. levanduľovú mafiu, ktorá pôsobí v Cirkvi, je jej skrytou chorobou a ničí jej organizmus. Toto zlo, z ktorého plynú sexuálne zneužívania, je úzko späté s vedomým zrieknutím sa viery a prijatím hriechu, ktorý devastuje Cirkev zvnútra. Preto je veľmi dôležité nielen odhalenie tejto mafie, ale aj predstavenie spôsobu obrany pred jej otvoreným, ako aj skrytým pôsobením a taktiež nájdenie lieku na túto chorobu.
Je nám cťou privítať ho po prvý krát na Slovensku a pozvať na jeho prednášky všetkých, ktorým záleží na očistení svätej katolíckej Cirkvi.


Vstup je voľný za rešpektovania aktuálnych protiepidemiologických opatrení.

Prof. Oko – rozhovor:

Traja pápeži o gender ideológii – prof. Oko:

Dariusz Oko – gender ideológia – sexuálna výchova:

Homoheréza v cirkvi - odborník na gender ideológiu - prof. Oko na Slovensku! 1
Dariusz Oko - Prednáškové turné po Slovensku
Dariusz Oko – Prednáškové turné po Slovensku

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás