Prvý gay otec v Británii si berie dcérinho expriateľa. Zároveň si ‘kúpili’ dieťa za 100-tisíc dolárov

Homosexuálny multimilionár Barrie Drewitt-Barlow sa rozvádza so svojím manželom, aby si mohol vziať o polovicu mladšieho expartnera svojej dcéry. Neznáma náhradná matka im tiež za stotisíc dolárov vynosila dcéru a pár teraz hľadá ďalšiu vhodnú ženu, ktorá by im porodila dvojičky.

Multimilionár Barrie Drewitt-Barlow sa stal v roku 1999 so svojím manželom Tonym prvým párom rovnakého pohlavia v Spojenom kráľovstve, ktorý bol zaregistrovaný v pozícii rodičov po tom, čo im náhradná matka vynosila dcéru Saffron.

Homosexuálny pár sa neskôr rozišiel, ale obaja páni napriek tomu zdieľajú rovnakú domácnosť. Tentokrát sa Barlow dostal do pozornosti kvôli svojmu novému romániku orientovanému opäť na rovnaké pohlavie.

Jeho novým úlovkom je o polovicu mladší, 25-ročný Scott Hutchinson. Bizarnosťou je, že Hutchinsom je jeho bývalý osobný asistent, ktorý súčasne randil s jeho dcérou – tou, ktorej pseudorodičmi sa spolu s Tonym stali pred 21 rokmi.

Barlow sa však rozhodol, že ani jeho druhý homosexuálny zväzok neostane bezdetný. Za stotisíc dolárov si preto našiel najvhodnejšiu náhradnú matku, ktorá by spĺňala všetky fyzické predpoklady na to vynosiť mu čo najkrajšie dieťa.

Tá páru porodila zdravú dcéru Valentinu, o ktorú sa teraz starajú. Barlow s výrazne mladším Hutchinsonom sa plánujú vziať hneď, ako sa starý milionár rozvedie so svojím predchádzajúcim manželom Tonym.

Nakoľko chcel pár pôvodne tri deti, hľadajú aktuálne náhradnú matku, ktorá by im vynosila dvojičky.

— STE

Zdroj: https://dennikslovensko.sk/60932/prvy-gay-otec-v-britanii-si-berie-dcerinho-expriatela-zaroven-si-kupili-dieta-za-100-tisic-dolarov/

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás