Gender ideológia v nemeckých školách a škôlkach

▶️▶️ Odovzdať sa Božiemu Milosrdenstvu: aj tento príspevok je vysielaný, organizovaný a hradený z dobrovoľných príspevkov darcov. AK CHCETE PRISPIEŤ, môžete tak urobiť na: Podporte nás

Hostia: Zdeněk Chytra, Erik Zbiňovský

Téma: Rodová ideológia

Zdeněk: V Nemecku sa po schválení Istanbulského dohovoru dostali do základných i materských škôl učebnice poznačené gender ideológiou. Tieto ideológie zmenia ľudí na poslušné ovce a ich názor bude musieť prijať každý. Žili sme 30 rokov v dobe, v ktorej si každý mohol v rámci zákona žiť podľa toho ako chcel a vyznávať hodnoty, ktoré chcel. Napriek tomu v spoločnosti stále prevažovali hodnoty, ktoré udržiavali tradičnú rodinu pospolu a tým pádom držali pohromade aj celú spoločnosť. Toto všetko oni teraz rozbíjajú a ničia. Vychovajú z detí generáciu, ktorá bude nevzdelaná alebo jej úroveň bude polovičná, než bola naša.

Deti, ktoré chodia v Nemecku do školy, si môžu robiť čo chcú, učitelia im pomaly nesmú nič povedať, známkuje sa tak, aby „každý prešiel“ a aj napriek tomu tu veľké percento detí končí hneď po škole na sociálke, pretože na ďalšie vzdelávanie v škole nemajú kapacitu, alebo jednoducho nechcú pracovať. V Berlíne je jedna veľká multikultúrna oblasť, kde je to viac ako 60% detí.

Rád by som vám ukázal jednu učebnicu. Táto knižka je pracovným zošitom určená pre žiakov od 10. rokov. Má názov Sexuálna rozmanitosť. V jej úvode je deťom tendenčne ukázané, že muž je niečo podradné a žena je niečo viac. Ďalej vidíme lesbický pár, homosexuálny pár a klasický heterosexuálny pár. Dôležité je všimnúť si, že dolu je zvýraznená Akceptácia a Tolerancia. Tolerancia je niečo, čo človek môže tolerovať a nemusí sa mu to páčiť, ale akceptácia je, že musí niečo tolerovať a dokonca musí to aj chváliť. LGBTI lobby dnes už nechce toleranciu, ale chce akceptáciu. A to práve v súvislosti s manželstvom pre všetkých.

Podľa tej učebnice tradičná rodina pozostávajúca z matky, otca a detí je prežitkom. Dnes sú rozmanité rodiny – intersexuálne, homosexuálne, atď. Už desaťročné deti sa v nej zoznamujú s pojmami, akými sú transsexualita, transvestizmus, a pod. V USA, v Kanade a vo Veľkej Británii je veľmi rozšírené, že takéto indivíduá chodia do škôl deťom rozprávať, ako je skvelé byť v niečom výnimočný. Je to veľmi nebezpečné pre deti, pretože každé jedno chce byť nejakým spôsobom výnimočné a chce sa presadiť v kolektíve, v ktorom sa nachádza. Ďalej sú deti informované, že tolerancia je  niečo zlé, pripúšťa sa iba akceptácia. Zoznamujú sa v nej so sexuálnymi praktikami, so sadizmom, masochizmom, sadomasochizmom a s fetišizmom. Táto sexuálna prax je hlavne rozšírená medzi homosexuálnou komunitou. Autorkou tohto pracovného zošita je lesbička, tak ma neprekvapuje, že je to tam uvedené. Avšak nemyslím si, že by o týchto veciach mali vedieť 10 ročné deti. 

Nakoľko nás sociálne siete začali blokovať prosíme Vás o registráciu aby sme Vás vedeli informovať o našich akciách: prihláste sa na odber noviniek

Jediné, čo by som na učebnici pochválil – nech nie som iba kritický – je zmienka o pedofílii. Je v nej jasne uvedené, že pedofília je zlá a nebezpečná pre deti, ktoré by si mali dávať pozor na ľudí s touto deviáciou.

Česká ženská lobby v ČR, vo svojej tieňovej správe z r. 2015 k pedofílii uviedla, že pedofília by mala byť zaradená medzi normálne, štandardné sexuálne orientácie. Dokonca tento návrh padol už aj na WHO.

Erik: V Nemecku je vo vláde ešte stále kresťanská CDU, pani Merkelová, ktorá sa deklaruje ako kresťanská politička. Napriek tomu tam boli uzákonené registrované partnerstvá a adopcie detí. Aký to malo priebeh? Akým spôsobom sa podarilo v krajine, v ktorej vládnu kresťanskí demokrati, uzákoniť veci, ktoré nemajú nič spoločné s kresťanstvom?

Zdeněk: Vzhľadom k tomu, že sociálni demokrati SPD boli posledné roky súčasťou vlády a mali  vždy veľa hlasov, tak CDU CSU sa im podarilo prehlasovať s hlasmi iných strán. Takže oni to týmto spôsobom pretlačili.

Erik: Čo všetko už v Nemecku prešlo?

Zdeněk: V Nemecku prešiel Istanbulský dohovor a manželstvo pre všetkých, tzn. manželstvo párov rovnakého pohlavia. Sú však výnimky. Nesmú využívať umelé oplodnenie a surogačné materstvo. Toto je nezákonné. Na rozdiel od českého návrhu zákona manželstva pre všetkých, kde prísť k dieťaťu homosexuálnym párom formou umelého oplodnenia, im ten prístup priamo zaručuje. Český návrh je preto oveľa horší.

Erik: Viem, že minulý rok prešlo aj tretie pohlavie. Ako to vnímaš?

Zdeněk: Je uzákonené, že rodiča, keď nechcú, nemusia uviesť pohlavie svojho dieťaťa v rodnom liste. Môžu ho doplniť dodatočne po niekoľkých rokoch. Ďalej sa dá postrehnúť, že Istanbulský dohovor, bol síce v Nemecku ratifikovaný v r.  2014, ale v r. 2018 sa v Berlíne, v jednej jeho časti uskutočnilo viac ako 6000 vynútených sobášov, kde 94% tvorili najmä deti, dievčatá a mladé dievčence. Zvyšok tvorili chlapci. Je to neuveriteľne obrovské číslo. Na tomto prípade, sa krásne ukazuje, že Istanbulský dohovor tak, ako hovoria jeho podporovatelia, že bude ochraňovať, je úplne nefunkčný. Naopak, za ten čas vzrástol tlak na Gender, ako ho presadzovať a pretláčať do všetkých sfér spoločnosti prostredníctvom školstva, médií a detských organizácií.

Aj v Čechách veľmi lobovala nezisková organizácia „Sme fér“ u skautov, kde sa s nimi fotili a šli ku nim do tábora vysvetľovať, aké je skvelé manželstvo pre všetkých. To sú veci, pri ktorých zostáva rozum stáť. Ja len dúfam, že v Čechách to dopadne tak ako na Slovensku, že od Istanbulského dohovoru odstúpime. Pretože žiadne násilie na ženách nerieši. Naozaj v ňom primárne ide o presadenie Gender ideológie a aj o radikálny feminizmus.

Gender ideológia v nemeckých školách a škôlkach 1

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás