Eurovízia 2024 – otvorená propaganda LGBT+ a satanizmu

V relácii Online – otázky a odpovede ste sa pýtali na kontroverzné vystúpenia na Eurovision Song Contest – európskej speváckej súťaži. Súťaž vyhrala „nebinárna osoba“ – Nemo Mettler s piesňou The Code, ktorá hovorí o satanizme a boji proti Stvoriteľovmu plánu s ľudstvom. Text je prešpikovaný jazykom Biblie, aby sa čo najviac rúhal Stvoriteľovi.

Názov The Code je tematický, pretože Nemovi sa vo svojom vnímaní podarilo „prelomiť binárny kód“, teda to, že Stvoriteľ stvoril človeka ako muža a ženu, a iba takto “našiel svoje šťastie.

Medzi súťažiacimi bola tiež írska bosorka, ktorá predviedla satanistické vystúpenie plné skutočných zaklínadiel a satanistických rituálov. Po vyhlásení víťaza – Nema, mu nasadila na hlavu tŕňovú korunu, čo je ďalším jasným zosmiešnením kresťanstva.

V histórii sme sa stretli s presadzovaním ideológií skrze umenie – ako má kresťan – katolík na to reagovať? Odpovedá Mgr. Peter Janků PhD. – slovenský pesničkár, scénograf, dramatik a publicista a Erik Zbiňovský – koordinátor SDZR.

EUROVÍZIA 2024 – AKO SA MÁ KRESŤAN POSTAVIŤ K SÚČASNÝM NEBEZPEČNÝM A NEMORÁLNYM TRENDOM V KULTÚRE?

Zdroj titulného obrázka: Youtube Eurovision Song Contest

NAJNOVŠIU KNIHU O SV. MAXIMILIÁNOVI M. KOLBE – SVEDOK BEZHRANIČNEJ LÁSKY, ako aj iné knihy a predmety, ktoré máme v ponuke SI MÔŽETE ZAOBSTARAŤ NA ADRESE: sdzr2023@gmail.com

VYDALI SME PRE VÁS 2 NOVÉ BROŽÚRY, V KTORÝCH NÁJDETE POSTUP, AKO INTRONIZOVAŤ BOŽSKÉ SRDCE JEŽIŠOVO A NEPOŠKVRNENÉ SRDCE PANNY MÁRIE V RODINÁCH:

V BROŽÚRE KRAĽUJ NÁM KRISTE, NÁJDETE PÔVOD ÚCTY KU KRISTOVI KRÁĽOVI, SPOLU S VYSVETLENÍM OD ROZALIE CELAKOWNY, SKRZE KTORÚ PÁN JEŽIŠ PROSÍ O INTRONIZÁCIU A TIEŽ MODLITBY KU KRISTOVI KRÁĽOVI. V BROŽÚRE ODPROSUJÚCE POBOŽNOSTI SA DOČÍTATE, ČO TO JE POKÁNIE A PREČO JE DÔLEŽITÉ ODPROSOVAŤ. NÁJDETE TAM POPIS ÚCTY K BOŽSKÉMU SRDCU, KTORÁ SPOČÍVA V SVÄTEJ HODINKE, PRVOPIATKOVEJ POBOŽNOSTI A NEPOŠKVRNENÉMU SRDCU PANNY MÁRIE – KONANIU TZV. FATIMSKÝCH SOBÔT. NÁJDETE TAM TIEŽ HLBOKÝ TEXT ROZJÍMANIA K POBOŽNOSTI SVÄTEJ HODINKY. Objednať si ich môžete na adrese: sdzr2023@gmail.com

Eurovízia 2024 - otvorená propaganda LGBT+ a satanizmu 1

Eurovízia 2024 - otvorená propaganda LGBT+ a satanizmu 1

⏩Aplikáciu Slovenského dohovoru pre každého kresťana katolíka si stiahnete TU:
▶ (Android) https://play.google.com/store/apps/dev?id=6226579243063354869
▶ (iPhone): https://apps.apple.com/sk/app/marianet/id6474481190?l=sk

Eurovízia 2024 - otvorená propaganda LGBT+ a satanizmu 3

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás