Sviatok archanjelov Gabriela, Michala a Rafaela

MODRA KNIHA: S. Albert (Alberta, Kanada), 29. septembra 1990

Sviatok archanjelov Gabriela, Michala a Rafaela. Hodina anjelských mocností „Dnes slávite sviatok archanjelov Gabriela, Michala a Rafaela a vrúcne ich prosíte o ochranu.

V týchto časoch veľkého súženia vás pozývam, aby ste žili v jednote života s anjelmi Pána.Oni dnes majú dôležitú úlohu voči vám.
– Osvetľujú vašu cestu, po ktorej musíte ísť, aby ste boli verní zasväteniu, ktoré ste mi učinili.Je to cesta ťažká a bolestná, zahatená mnohými prekážkami a ohrozovaná mnohými úkladmi môjho protivníka.Anjeli vás berú za ruku a vedú vás po svetlej ceste lásky a svätosti.
– Dodávajú vám odvahu a posilu v nespočetných ťažkostiach, ktoré musíte znášať a podopierajú vás vo vašich ľudských slabostiach.Sú po vašom boku ako opravdiví bratia, ktorým leží na srdci vaša osoba a váš život.
– Bránia vás proti ustavičným satanovým útokom, proti jeho mnohým úkladom a proti prekážkam, ktoré vám kladie do cesty.Veľký boj, ktorý sa teraz bojuje, je predovšetkým na úrovni duchov: duchovia zlí proti duchom anjelským.Vy ste zatiahnutí do tohto boja, ktorý sa rozvíja medzi nebom a zemou, medzi anjelmi a démonmi, medzi sv. Michalom archanjelom a Luciferom.

Anjelom Pána je zverená úloha brániť vašu osobu, život Cirkvi a dobro všetkého ľudstva.V tomto veľkom národe, kde sa nachádzaš, aby si zakladal večeradlá, vidíš, ako ľudstvo, oklamané falošnými duchmi, beží po ceste zla a veľkej nemravnosti a ako samotná Cirkev je podkopávaná bludmi a hriechmi a je v nebezpečí, že stratí pravú vieru kvôli svojmu oddeleniu sa od pápeža a protiveniu sa jeho učiteľskému úradu.

V týchto zlých časoch sa musíte veľmi modliť k anjelom Pánovým. Toto je hodina anjelských mocností. Sú to anjelské mocnosti, ktoré vedú všetkých mojich synov do rozhodujúceho boja za definitívnu porážku satana a príchod slávneho kráľovstva Kristovho, v triumfe môjho Nepoškvrneného Srdca vo svete.“

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás