Ako sa modliť ruženec

O modlitbe ruženca ešte ani zďaleka nebolo povedané všetko, hoci by si niekto mohol myslieť pravý opak. Donald Calloway v brožúrke Ako sa modliť ruženec okrem iného objasňuje, aké milosti sú spojené s ružencom, pripomína prisľúbenia Panny Márie pre tých, ktorí sa ho budú modliť a usmerňuje nás, ako sa ho modliť správne. Ak stále váhate alebo vám chýba dôvod, pre ktorý siahnuť po ruženci, autor predstavuje hneď štyri najdôležitejšie. Prečo sa ho teda máme modliť? Pretože ruženec:

  • porazí Zlého,
  • učí čnostiam,
  • ohlasuje Ježiša Krista a prináša pokoj,
  • je vyjadrením lásky k Ježišovi a Matke Božej.

Panna Mária naliehavo potrebuje ľudí, ktorí sa budú modliť, pretože len modlitbou môžeme prežiť skutočnú metanoiu – premenu mysle i srdca. Odpovieš na jej výzvu ešte dnes?

Knihu si môžete zakúpiť na tomto odkaze: https://www.zachej.sk/produkt/40183/ako-sa-modlit-ruzenec1/

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

One Response

  1. Prepacte ze pisem tu ale email address sdzr2023@gemail nefunguje objednal som si knihu 33 dnove zasvetenie brozurku Duchovny zivot a sveteniny aj dve damske naramky a dve panske do ameriky na meno Vladimir Kovacik ale chcel by som to zrusit Lebo uz mi to objednala sestra na slovensku dufam ze to nebude problem nakolko som este nezasielal milodar na vas ucet za pochopenie dakujem a vela stastia vo vasej praci som vas verny posluchac a Pan Boch Vam pomahaj vo vasom diele s pozdravom Roman

Comments are closed.

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás