24.6. 19:30 ZASVÄTENIE BOŽSKÉMU SRDCU – POZÝVAME DO LITMANOVEJ!!

15. júna na YouTube a Facebooku Slovenského dohovoru za rodinu a Som katolík začíname novénu k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu. 9 dní sa chceme spoločne modliť za seba, za naše rodiny a za našu vlasť. Tento čas nás má pripraviť na to, aby sme sa 24. júna (na slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho) zverili seba a svojich príbuzných Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu a Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie a aby sme uznali Krista ako nášho Kráľa a Pána.

Rozalia Celakowna – poľská mystička, mala mimoriadnu úctu k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu a celý život sa snažila o jej šírenie.

Keď sa v novembri 1940 Rozalia vrúcne modlila pred Najsvätejšou Sviatosťou o príchod Kristovho Kráľovstva, počula: Chcem panovať v ľudských srdciach. Pros o urýchlenie Môjho Panovania v dušiach cez Intronizáciu.

(Intronizácia – uznanie Ježiša Krista za kráľa, potvrdené zanechaním hriechu, obrátením. /pozn. redakcie/)

Moje dieťa! Za hriechy a zločiny (vymenujúc vraždy a zhýralosti), spáchané ľuďmi na celom svete, zošle Pán Boh strašný trest. Spravodlivosť Božia to už nemôže ďalej zniesť. Obstoja len tie panstvá, v ktorých bude Kristus kraľovať. Ak chcete zachrániť svet, treba Intronizovať Najsvätejšie Srdce Ježišovo vo všetkých panstvách i národoch na celom svete. 

Od 15. do 23. júna o 19:30 sa budeme na stránkach Slovenského dohovoru za rodinu a Som katolík modliť litánie a novénu k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu. Povzbudzujeme celé rodiny, aby sa k nám pripojili v tejto modlitbe. Chceme odprosiť Najsvätejšie Srdce Ježišove za krivdy, ktoré sme mu spôsobili, chceme uznať svoju hriešnosť pred Bohom. Veríme v prísľub Božského Srdca Ježišovho, že skrze zasvätenie nám dá hojné milosti. 24. júna sa spoločne zasvätíme Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu a Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie. Taktiež vykonáme akt uznania Ježiša Krista za nášho Kráľa a Pána. Potom počas večerného ruženca poprosíme Boha na príhovor Svätej Matky o Jeho milosti potrebné pre nás, naše rodiny a našu vlasť.

Zasvätenie Božskému Srdcu Ježišovmu prebehne v Litmanovej o 19:30.

Program:

Večeradlo

Svätá liturgia

Zasvätenie Božskému Srdcu, Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie a akt uznania Ježiša Krista za kráľa nášho srdca, rodiny i vlasti

Modlitby si môžete stiahnuť tu:

DEVIATNIK K BOŽSKÉMU SRDCU JEŽIŠOVMU: MODLITBY

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 1. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 2. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 3. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 4. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 5. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 6. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 7. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 8. deň

Deviatnik k Božskému Srdcu Ježišovmu – 9. deň

NESTOJÍ ZA NAMI ŽIADEN INVESTOR ČI SPONZOR. DIELO, KTORÉ BUDUJEME VZNIKÁ VĎAKA VÁM ❤️❤️❤️ ĎAKUJEME

podporte nás sdzr

Páčia sa Vám naše príspevky? Podporte nás!

Ďakujeme!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Organizujeme pre Vás:

Prihlásiť sa

Odber noviniek

Prihláste sa na odber noviniek

Podporte nás!

Vďaka vašim darom a príspevkom napredujeme.

SK36 0200 0000 0043 3785 0551

Podporte nás
Podporte nás